Infomet Logo
Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgiler Referanslarımız Hakkında Bilgiler Müşteri Hizmetleri ve Teknik Destek Infomet'te Kariyer Infomet Hakkında Detaylı Bilgiler
SİTE HARİTASI |  İLETİŞİM |  ARAŞTIR   
Ana Sayfa > Ürünler > Ev ve İşyeri Alarm Sistemleri | Kampanya Haberleri Sayfayı Öner
Favorilere Ekle
Sayfayı Yazdır
Adınız Soyadınız
Telefon / GSM
E-Posta Adresiniz
Adresiniz
Varsa Notunuz

15 Mayıs – 30 Eylül tarihleri arasında Infomet Alarm Sistemi aboneliği çok avantajlı


Kampanya kapsamında, infoMET’in sunduğu kablolu alarm hizmet paketinden  yalnızca 20 USD + KDV'den başlayan fiyatla yararlanılabiliyor.


Zamanınızın çok büyük bir bölümünü geçirdiğiniz ofisinizi akşamları kapatıp çıktığınızda veya geceleri, haftasonları iş yerinizde olmadığınız zamanlarda güvenlikle ilgili kaygılarınız var. Bununla birlikte iş seyahetleriniz boyunca kilometrelerce uzakta olacaksınız.

Yaşamızın en güzel ve değerli anlarını geçirdiğiniz evinizi ve sevdiklerinizi kime emanet ettiniz? Yeni yılda sevdiklerinize alarm sistemi hediye edin, biz 2010'da evinizi ve işyerinizi elektronik alarm sistemleriyle 7 Gün 24 Saat koruyalım.

Uygun ödeme koşullarıyla eviniz ve işyerinize özel alarm sistemlerine hemen sahip olun, güvende olmanın huzurunu yaşayın.


Infomet Alarm Sistemleri sayesinde kazanacaklarınız;

Evinize ve işyerinize özel alarm sistemi donanımı
7 gün/24 saat Infomet Alarm Merkezi Aboneliği
Sınırsız Teknik Destek
Sınırsız Ürün Garantisi

Üstelik alarm sisteminiz ile sadece hırsızlardan korunmakla kalmayacak, yangın ve sağlık sorunları gibi acil müdahale edilmesi gereken durumlar karşısında da, itfaiye ve ambulansın evinize gönderilmesini sağlayacaksınız.

Kampanya hakkında detaylı bilgi almak ve ücretsiz keşif talebinde bulunmak için şimdi 0.212.320 08 80 pbx nolu telefondan Müşteri Hizmetleri Danışma Hattını arayabilir veya sol tarafta bulunan ücretsiz keşif talep formunu doldurabilirsiniz.

Alarm Sistemleri hakkında bilgi almak için tıklayınız.

İnfomet Güvenlik Sistemleri Bil. ve Elek. San.Tic.Ltd.Şti
Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat: 13 No: 1978 Okmeydanı, Şişli İSTANBUL, TR