Infomet Logo
Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgiler Referanslarımız Hakkında Bilgiler Müşteri Hizmetleri ve Teknik Destek Infomet'te Kariyer Infomet Hakkında Detaylı Bilgiler
SİTE HARİTASI |  İLETİŞİM |  ARAŞTIR   
Ana Sayfa > Hakkımızda > Eğitim Sayfayı Öner
Favorilere Ekle
Sayfayı Yazdır
Adınız Soyadınız
Telefon / GSM
E-Posta Adresiniz
Adresiniz
Varsa Notunuz


infoMET Güvenlik Sistemleri , çeşitli eğitim programları ile, şirket çalışanlarının sürekli gelişimini desteklemektedir. infoMET Güvenlik Sistemleri eğitim ve geliştirme programları çalışanlarımızı verimli kılmak ve şirketimizi geliştirmek üzere tasarlanmıştır. Çalışanlara özel planlanan eğitimler; şirket'e hızlı ve kolay uyumunuzu sağlayan "Oryantasyon Programı" ile başlar. Yetkinliklerinizin performansına yönelik geliştirici faaliyetlerle devam ederek sürekli öğrenme sürecinizde size rehberlik eder.

Amacımız; infoMET Güvenlik Sistemleri çalışanlarını, yurtiçi ve yurtdışında, yönetici eğitim programları, kişisel gelişim eğitimleri, teknik eğitimler gibi, vizyonlarını geliştirmelerine, kişisel ve mesleki yetkinliklerini güçlendirmelerine fırsat veren, çeşitli eğitim programlarına katabilmektedirler.
Bunun yanında, yurt içi -yurtdışı konferanslar, infoMET Güvenlik Sistemleri personelinin tüm dünyadaki gelişmeleri yakından izlemesini sağlamaktadır.
İnfomet Güvenlik Sistemleri Bil. ve Elek. San.Tic.Ltd.Şti
Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat: 13 No: 1978 Okmeydanı, Şişli İSTANBUL, TR