Infomet Logo
Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgiler Referanslarımız Hakkında Bilgiler Müşteri Hizmetleri ve Teknik Destek Infomet'te Kariyer Infomet Hakkında Detaylı Bilgiler
SİTE HARİTASI |  İLETİŞİM |  ARAŞTIR   
Ana Sayfa > Referanslar Sayfayı Öner
Favorilere Ekle
Sayfayı Yazdır
Adınız Soyadınız
Telefon / GSM
E-Posta Adresiniz
Adresiniz
Varsa Notunuz


123
 Proje AdıKonumuSektörü
Acıbadem Grubu Konut Projesi
Acıbadem Hastaneleri Grubu'na ait lüks konut projesinde perde ve panjur otomasyonu sistemi Vimar By-Me Otomasyon sistemi ürünleri ile infoMET Teknoloji tarafından gerçekleştirildi.
İstanbulSağlık
Apple Store - Zorlu Center
Apple'ın, Türkiye'deki doğrudan-son tüketiciye erişim faaliyetlerini yürütmek için açtığı ve İstanbul'da yer alan Türkiye'nin ilk Apple Store mağazı aydınlatma otomasyon sistemi infoMET tarafından devreye alındı.
İstanbulTelekom
ARMAGGAN Nişantaşı
Anadolu’nun ilhamını çağdaş tasarımlarla yeniden yorumlayan ve bu tasarımları, kendi atölyelerinde, elde işleyerek, sınırlı sayıda eser üreten bir tasarım ve üretim markası Armaggan Nişantaşı Mağazası, infoMET tarafından korunuyor.
İstanbulPerakande
Armaggan Nuruosmaniye
Anadolu’nun ilhamını çağdaş tasarımlarla yeniden yorumlayan ve bu tasarımları, kendi atölyelerinde, elde işleyerek, sınırlı sayıda eser üreten bir tasarım ve üretim markası Armaggan Nişantaşı Mağazası, KNX Aydınlatma Otomasyonu ve Elektronik Güvenlik Sistemleri infoMET tarafından sağlanıyor.
İstanbulPerakende
Avea Genel Müdürlük Binası
Türkiye'nin 3. GSM operatörü olan Avea'nın Maçka'da bulunan Genel Müdürlük Binası Resepsiyon katının aydınlatma otomasyonu infoMET tarafından gerçekleştirilmiştir.
İstanbulTelekom
Baker Tilly Güreli Genel Müdürlük
İstanbul, Ankara, Antalya, Trakya, İzmir, Bursa ve Gaziantep ofislerinden 250‘in üzerinde çalışanı ile 1200‘ün üzerinde müşterisine hizmet vermekte Baker Tilly Güreli Genel Müdürlük Binası, IP CCTV, Kartlı Geçiş, Parmak İzi, Aydınlatma ve Perde Otomasyonu çözümleri infoMET tarafından gerçekleştirildi.
İstanbulFinans
Dati Yatırım Holding A.Ş.
Sheraton İstanbul Ataköy Hotel, Galleria Alışveriş Merkez ve Park Marine gibi önemli iştirakleri olan Dati Yatırım Holding A.Ş. Knx aydınlatma otomasyonunda Schneider Electric ürünleri tercih etti. Aynı zamanda holding bünyesindeki CCTV sistemleri Samsung markası ile infoMET tarafından gerçekleştirildi.
İstanbulTurizm
Delta Akaryakıt (Gulf Oil) Genel Müdürlük Binası
Uluslararası petrol şirketleri grubunun ilk oluşumundan beri bir üyesi olan Gulf Oil akaryakıt istasyonlarının pazarlama ve satış sonrası faaliyetlerini yürüten Delta Akaryakıt'ın Genel Müdürlük Binası Aydınlatma otomasyonu çözümleri Schneider Electric KNX Otomasyonu ürünleriyle infoMET uzmanlığı ile gerçekleştirildi.
İstanbulEnerji
D-Gym Etiler Fitness Center
Finans, otomotiv, inşaat, medya, turizm, gayrimenkul ve enerji sektörlerinde faaliyet gösteren Doğuş Grubu tarafından Türkiye'nin en ileri teknolojik altyapı ve imkanlarla donatılmış sağlıklı yaşam kompleksi D-Gym, Etiler Şubesinin KNX Aydınlatma Otomasyonu ve Merkezi Saat Sistemi Çözümleri infoMET tarafından gerçekleştirildi.
İstanbulSpor
Doğan Lastikçilik Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Doğan Lastik Gebze üretim tesislerinin aydınlatma otomasyonu sistemi Schneider Electric KNX Otomasyonu ürünleri ile infoMET tarafından devreye alındı.
Kocaeliİmalat
123
 
İnfomet Güvenlik Sistemleri Bil. ve Elek. San.Tic.Ltd.Şti
Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:12 No: 1865 Okmeydanı, Şişli İSTANBUL, TR