Infomet Logo
Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgiler Referanslarımız Hakkında Bilgiler Müşteri Hizmetleri ve Teknik Destek Infomet'te Kariyer Infomet Hakkında Detaylı Bilgiler
KNX SCHNEIDER LOGO
Ana Sayfa > Ürünler > KNX Kontrol Modülleri | Mantık Modülleri Sayfayı Öner
Favorilere Ekle
Sayfayı Yazdır
Adınız Soyadınız
Telefon / GSM
E-Posta Adresiniz
Adresiniz
Varsa Notunuz


KNX Mantık Modülleri

Evde veya ofiste farklı bina fonksiyonlarının birlikte kontrol edilmesi hayatı birçok açıdan hayatı kolaylaştırmaktadır. Yeni mantık modülü Basic REG-K KNX uygulamaları için eksiksiz bir bütünleştiricidir. İdeal mantıksal işlemleri ve bina control fonksiyonlarını en basit şekilde gerçekleştirmek üzere tasarlanmıştır.

Akıllı Kontrol – KNX Basic REG-K Mantık Modülü
Mantık Modülü sayesinde sürücüler ve sensorler arasında sayısız mantıksal fonksiyon yaratılabilmesiyle KNX cihazlarının kontrolü mümkündür. Mantık modülünün bu sayısız fonksiyonları konfor, güvenlik ve enerji maliyetlerinden tasarrufu konularında katma değer sağlamaktadır.

KNX Basic REG-K Mantık Modülü konfor sunar
Hareket edebilen duvarlarıyla esnek yapıdaki konferans odarında butonlar ve anahtar sürücüleri arasında esnek bir bağlantıya ihtiyaç duymaktadır. Bu ihtiyaç için mantık modülünün çoklayıcı fonksiyonu oldukça uygun bir çözümdür.

KNX Basic REG-K Mantık Modülü güvenlik sağlar
Evden çıkarken bütün pencereleri kapattığınızdan emin olmak mı istiyorsunuz ? Mantık modülü sayesinde bu çok kolay. Bu cihaz sayesinde, tüm pencerelerdeki kontaktlar sisteminize bağlıdır ve durumları görülebilir. Koridordaki göstergeden bunları görebilmeniz mümkün.

KNX Basic REG-K Mantık Modülü enerjiden, zamandan ve paradan tasarruf sağlar
Örneğin, süpermarketler tüm ışıklarını gece de olsa tamamen kapatmak istemeyebilirler. Mantık modülü sayesinde, istediğiniz ışıkların her akşam sönmesini, istediğiniz ışıkların açılmasını sağlayabilirsiniz. Bu rotasyon sistemi ile hem bu işi yapacak teknisyenin zamanından hem de operasyon maliyetinden tasarruf etmiş olursunuz.

KNX Mantık Modülü

Ürün portföyü;

 

 

İnfomet Teknoloji
Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:12 No: 1865 Okmeydanı, Şişli İSTANBUL, TR