Infomet Logo
Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgiler Referanslarımız Hakkında Bilgiler Müşteri Hizmetleri ve Teknik Destek Infomet'te Kariyer Infomet Hakkında Detaylı Bilgiler
KNX SCHNEIDER LOGO
Uygulamalar Ana Sayfa > KNX Otomasyonu Uygulama Alanları | Isıtma Soğutma Otomasyonu Sayfayı Öner
Kullanım Alanları Favorilere Ekle
Sayfayı Yazdır
Adınız Soyadınız
Telefon / GSM
E-Posta Adresiniz
Adresiniz
Varsa Notunuz


KNX Isıtma Soğutma Otomasyonu

Isıtma Soğutma Sistemi Otomasyonu

Mekana entegre edilmiş ısıtma/soğutma ve havalandırma sistemlerinin kontrolü; Bölge bazlı çalışma prensibiyle istenilen derecede, kullanıcının bir hareketiyle sağlanır. Otomasyon sistemimiz mevsimsel ve zaman bazlı çalışma şekillerini başarıyla uygular ve her bölge için sıcaklık değerlerini eş zamanlı olarak istenilen eşik değerinde kullanıcının bilgisine sunar.


Konfor şartları, klima şartlarının filtrelediği ve ön şartlanmayı gerçekleştirdiği taze havanın fancoil soğutması veya yerden ısıtma sistemiyle istenen sıcaklığa getirilmesi sonucunda sağlanır. Kullanımınıza sunulan panel üzerinden oda sıcaklığını görebilir, sıcaklık ayarını, fan hızını değiştirebilirsiniz. Sistem merkezindeki ana kontrol ünitesi, sıcaklık modülünden gelen bilgilere göre konfor şartlarını ve aynı zamanda enerji tasarrufunu dikkate alarak yaşam alanınızda maksimum konforu sağlıyor.

Kontrol Noktaları
  • Fan coil kontrol
  • Radyatör vana kontrol
  • Yerden ve duvardan ısıtma sistemleri
  • Elektrikli ısıtıcı
  • Klima Santralleri
KNX Oda Termostatı

Akdeniz Adaları mı, meltem esintisi mi?

Farklı odalarda farklı iklimler yaratabilirsiniz.

Yatak odanız tatlı bir serinlikte sizi uykuya hazırlarken salonda veya çocuk odasında ılık yaz rüzgarları esebilir. Sıcak bir yaz gününde eve gelince ortamı soğuk bulmak için klimayı tüm gün çalıştırmak yerine, akıllı ev sistemi sayesinde klimayı 1 saat önceden çalıştırmaya başlatıp, enerji ve para tasarrufu yapılabilir.

 

İnfomet Teknoloji
Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:12 No: 1865 Okmeydanı, Şişli İSTANBUL, TR