Infomet Logo
blank Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgiler blank Çözümlerimiz Hakkında Detaylı Bilgiler blank İletişim blank Infomet'te Kariyer blank Infomet Hakkında Detaylı Bilgiler blank
Müşteri Hizmetleri KNX SCNEIDER ELECTRIC
transparent
transparent
transparent
Aydınlatma Otomasyon Sistemleri transparent Perde Panjur Otomasyon Sistemleri transparent Isıtma ve Soğutma Otomasyon Kontrol Sistemleri transparent Interkom Görüntülü Konuşma Sistemleri transparent Alarm Sistemleri transparent Tekne Yat Otomasyon Çözümleri transparent Yangın Algılama Sistemleri
transparent
AYDINLATMA OTOMASYONU
PERDE PANJUR OTOMASYONU
ISITMA SOĞUTMA OTOMASYONU
INTERKOM SİSTEMLERİ
ALARM KONTROL SİSTEMLERİ
YAT OTOMASYON SİSTEMLERİ
GÜVENLİK SİSTEMLERİ
graydot transparent graydot transparent graydot transparent graydot transparent graydot transparent graydot transparent graydot
Ücretsiz Keşif
Adınız Soyadınız
Telefon / GSM
 
E-Posta Adresiniz
 
Adresiniz
Varsa Notunuz
Doğrulama Kodu
Doğrulama Kodunu Giriniz
Bazı Referaslarımız
transparent
Skymark Tower İstanbul Satış Ofisi Skymark Tower İstanbul Satış Ofisi İstanbul 4.Levent’te Skymark Tower Binası KNX Aydınlatma Otomasyonu ve HVAC Otomasyonu çözümlerinde infoMET'i ve Schneider Electric Merten KNX otomasyon ürünlerini tercih etti.
gray dot
Kolin İnşaat Genel Müdürlük Binası Kolin İnşaat Genel Müdürlük BinasıKolin İnşaat, genel müdürlük binasında Schneider Electric aydınlatma otomasyonu ve CCTV sistemlerinde Samsung ürünlerini infoMET uzmanlığı ile tercih etti.
gray dot
Hermes - Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Hermes - Atatürk Havalimanı Dış Hatlar TerminaliDünyaca ünlü Fransız markası Hermes'in Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalindeki mağazasının aydınlatma otomasyon sistemi infoMET tarafından Schneider Electric KNX ürünleri ile tesis edildi.
gray dot
Wellborn Luxury Hotel Wellborn Luxury HotelKocaeli’nin en prestijli iş otelleri arasında yer alan 5 yıldız konseptindeki Wellborn Luxury otel, KNX Aydınlatma Otomasyonunda Schneider Electric KNX Çözümlerini infoMET uzmanlığı ile tercih etti.
gray dot
Dati Yatırım Holding A.Ş. Dati Yatırım Holding A.Ş.Sheraton İstanbul Ataköy Hotel, Galleria Alışveriş Merkez ve Park Marine gibi önemli iştirakleri olan Dati Yatırım Holding A.Ş. Knx aydınlatma otomasyonunda Schneider Electric ürünleri tercih etti. Aynı zamanda holding bünyesindeki CCTV sistemleri Samsung markası ile infoMET tarafından gerçekleştirildi.

EMO KNX Otomasyonu Sunum Dosyası
KNX ile Binanızı Nasıl "Akıllı" hale getirirsiniz?
transparent
Schneider Electric Logo ISO9001:2000
İnfomet Güvenlik Sistemleri Bil. ve Elek. San.Tic.Ltd.Şti
Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:12 No: 1865 Okmeydanı, Şişli İSTANBUL, TR