Infomet Logo
blank Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgiler blank Çözümlerimiz Hakkında Detaylı Bilgiler blank İletişim blank Infomet'te Kariyer blank Infomet Hakkında Detaylı Bilgiler blank
Müşteri Hizmetleri KNX SCNEIDER ELECTRIC
transparent
transparent
transparent
Aydınlatma Otomasyon Sistemleri transparent Perde Panjur Otomasyon Sistemleri transparent Isıtma ve Soğutma Otomasyon Kontrol Sistemleri transparent Interkom Görüntülü Konuşma Sistemleri transparent Alarm Sistemleri transparent Tekne Yat Otomasyon Çözümleri transparent Yangın Algılama Sistemleri
transparent
AYDINLATMA OTOMASYONU
PERDE PANJUR OTOMASYONU
ISITMA SOĞUTMA OTOMASYONU
INTERKOM SİSTEMLERİ
ALARM KONTROL SİSTEMLERİ
YAT OTOMASYON SİSTEMLERİ
GÜVENLİK SİSTEMLERİ
graydot transparent graydot transparent graydot transparent graydot transparent graydot transparent graydot transparent graydot
Ücretsiz Keşif
Adınız Soyadınız
Telefon / GSM
 
E-Posta Adresiniz
 
Adresiniz
Varsa Notunuz
Doğrulama Kodu
Doğrulama Kodunu Giriniz
Bazı Referaslarımız
transparent
Doğan Lastikçilik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Doğan Lastikçilik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Doğan Lastik Gebze üretim tesislerinin aydınlatma otomasyonu sistemi Schneider Electric KNX Otomasyonu ürünleri ile infoMET tarafından devreye alındı.
gray dot
Delta Akaryakıt (Gulf Oil) Genel Müdürlük Binası Delta Akaryakıt (Gulf Oil) Genel Müdürlük BinasıUluslararası petrol şirketleri grubunun ilk oluşumundan beri bir üyesi olan Gulf Oil akaryakıt istasyonlarının pazarlama ve satış sonrası faaliyetlerini yürüten Delta Akaryakıt'ın Genel Müdürlük Binası Aydınlatma otomasyonu çözümleri Schneider Electric KNX Otomasyonu ürünleriyle infoMET uzmanlığı ile gerçekleştirildi.
gray dot
THY Dış Hatlar CIP Lounge THY Dış Hatlar CIP Lounge3.000m2 kapalı alanda günde 2.000 misafiri ağırlayacak Türk Hava Yolları Dış Hatlar CIP Salonu aydınlatma otomasyon sistemi infoMET tarafından Schneider Electric KNX Ürünleri ve Ingenium Dokunmatik Ekran çözümleriyle sağlandı.
gray dot
Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. Genel Müdürlük Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. Genel MüdürlükTürkiye'nin önde gelen bankalarından Vakıfbank, İstanbul'da bulunanan Genel Müdürlük Binası aydınlatma otomasyonu sistemlerinde Schneider Electric KNX Otomasyon ürünlerini infoMET uzmanlığı ile tercih etti.
gray dot
D-Gym Etiler Fitness Center D-Gym Etiler Fitness CenterFinans, otomotiv, inşaat, medya, turizm, gayrimenkul ve enerji sektörlerinde faaliyet gösteren Doğuş Grubu tarafından Türkiye'nin en ileri teknolojik altyapı ve imkanlarla donatılmış sağlıklı yaşam kompleksi D-Gym, Etiler Şubesinin KNX Aydınlatma Otomasyonu ve Merkezi Saat Sistemi Çözümleri infoMET tarafından gerçekleştirildi.

EMO KNX Otomasyonu Sunum Dosyası
KNX ile Binanızı Nasıl "Akıllı" hale getirirsiniz?
transparent
Schneider Electric Logo ISO9001:2000
İnfomet Güvenlik Sistemleri Bil. ve Elek. San.Tic.Ltd.Şti
Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:12 No: 1865 Okmeydanı, Şişli İSTANBUL, TR