Infomet Logo
blank Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgiler blank Çözümlerimiz Hakkında Detaylı Bilgiler blank İletişim blank Infomet'te Kariyer blank Infomet Hakkında Detaylı Bilgiler blank
Müşteri Hizmetleri KNX SCNEIDER ELECTRIC
transparent
transparent
transparent
Aydınlatma Otomasyon Sistemleri transparent Perde Panjur Otomasyon Sistemleri transparent Isıtma ve Soğutma Otomasyon Kontrol Sistemleri transparent Interkom Görüntülü Konuşma Sistemleri transparent Alarm Sistemleri transparent Tekne Yat Otomasyon Çözümleri transparent Yangın Algılama Sistemleri
transparent
AYDINLATMA OTOMASYONU
PERDE PANJUR OTOMASYONU
ISITMA SOĞUTMA OTOMASYONU
INTERKOM SİSTEMLERİ
ALARM KONTROL SİSTEMLERİ
YAT OTOMASYON SİSTEMLERİ
GÜVENLİK SİSTEMLERİ
graydot transparent graydot transparent graydot transparent graydot transparent graydot transparent graydot transparent graydot
Ücretsiz Keşif
Adınız Soyadınız
Telefon / GSM
 
E-Posta Adresiniz
 
Adresiniz
Varsa Notunuz
Doğrulama Kodu
Doğrulama Kodunu Giriniz
Bazı Referaslarımız
transparent
Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. EBİS Ümraniye Hizmet Binası Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. EBİS Ümraniye Hizmet Binası Türkiye'nin önde gelen bankalarından Vakıfbank, 11 Katlı EBİS Hizmet Binasında aydınlatma otomasyonu sistemlerinde Schneider Electric KNX Otomasyon ürünlerini infoMET uzmanlığı ile tercih etti.
gray dot
ARMAGGAN Nişantaşı ARMAGGAN NişantaşıAnadolu’nun ilhamını çağdaş tasarımlarla yeniden yorumlayan ve bu tasarımları, kendi atölyelerinde, elde işleyerek, sınırlı sayıda eser üreten bir tasarım ve üretim markası Armaggan Nişantaşı Mağazası, infoMET tarafından korunuyor.
gray dot
Apple Store - Zorlu Center Apple Store - Zorlu CenterApple'ın, Türkiye'deki doğrudan-son tüketiciye erişim faaliyetlerini yürütmek için açtığı ve İstanbul'da yer alan Türkiye'nin ilk Apple Store mağazı aydınlatma otomasyon sistemi infoMET tarafından devreye alındı.
gray dot
Doğan Lastikçilik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Doğan Lastikçilik Sanayi ve Ticaret A.Ş.Doğan Lastik Gebze üretim tesislerinin aydınlatma otomasyonu sistemi Schneider Electric KNX Otomasyonu ürünleri ile infoMET tarafından devreye alındı.
gray dot
Gilead Sciences Türkiye Genel Müdürlük Binası Gilead Sciences Türkiye Genel Müdürlük BinasıHenüz karşılanmamış tıbbi ihtiyaçlar alanında, yenilikçi tedaviler keşfeden, geliştiren Gilead Sciences Türkiye Genel Müdürlük Binası kartlı geçiş, alarm sistemleri ve aydınlatma otomasyonu infoMET tarafından gerçekleştirildi.

EMO KNX Otomasyonu Sunum Dosyası
KNX ile Binanızı Nasıl "Akıllı" hale getirirsiniz?
transparent
Schneider Electric Logo ISO9001:2000
İnfomet Güvenlik Sistemleri Bil. ve Elek. San.Tic.Ltd.Şti
Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:12 No: 1865 Okmeydanı, Şişli İSTANBUL, TR