Infomet Logo
blank Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgiler blank Çözümlerimiz Hakkında Detaylı Bilgiler blank İletişim blank Infomet'te Kariyer blank Infomet Hakkında Detaylı Bilgiler blank
Müşteri Hizmetleri
  
KNX Schneider Electric
transparent
transparent
transparent
Alarm Sistemleri transparent IP CCTV transparent CCTV Sistemleri transparent Iris Tanıma Sistemleri transparent Geçiş Kontrol Sistemleri transparent Yangın Algılama Sistemleri transparent KNX OTOMASYON SİSTEMLERİ
transparent
EV VE OFİS SOYGUN İHBAR SİSTEMLERİ
IP CCTV
UZAKTAN İZLEME SİSTEMLERİ
CCTV ve DİJİTAL KAYIT
SİSTEMLERİ
GÖZ İRİSİ ve PARMAK İZİ
SİSTEMLERİ
KARTLI GEÇİŞ VE DEVAM TAKİP SİSTEMLERİ
YANGIN
ALGILAMA SİSTEMLERİ
KNX EV VE BİNA OTOMASYON SİSTEMLERİ
graydot transparent graydot transparent graydot transparent graydot transparent graydot transparent graydot transparent graydot
KNX ile Binanızı Nasıl Akıllı Hale Getirebilirsiniz.
Referanslarımız
transparent
United Clubs Göktürk Fitness Center United Clubs Göktürk Fitness Center Üyelerini şehrin karmaşasından kopartarak, modern bir Spor Merkezinde keyifli zaman geçirtebilmek amacıyla United Clubs Lotus, üyelik takip sisteminde Schlage Handkey II El Geometrisi Okuma ünitelerini ve Özak Turnike ürünlerini tercih etti.
gray dot
Netsmart Bilişim Sistemleri ve Danışmanlık Netsmart Bilişim Sistemleri ve DanışmanlıkBilgi ve sistem güvenliği alanında Türkiye'nin önde gelen danışmanlık ve uygulama firmalarından NetSmart, KET Kartlı Geçiş, Avermedia CCTV ve DSC Alarm Sistemlerinde infoMET uzmanlığını tercih etti.
gray dot
Double Tree By Hilton Avcılar Double Tree By Hilton AvcılarHilton'un lüks otel zinciri DoubleTree by Hilton ailesinin Türkiye'deki üyelerinden DoubleTree by Hilton İstanbul-Avcılar RFID Otel Kilit sistemlerinde Salto Aelement ürünlerini tercih etti.
gray dot
TatilSepeti.com TatilSepeti.comTatile gitmek isteyenler için tüm tatil seçeneklerini bir arada sunan turizm portalı tatilsepeti.com Genel Müdürlük Binasının güvenliği DSC Alarm Sistemleri, Korltak Geçiş Kontrol Sistemleri ve VICON CCTV sistemleri ile sağlanıyor.
gray dot
T.C. Sayıştay Başkanlığı T.C. Sayıştay BaşkanlığıSayıştay Başkanlığı Hizmet Binası, Kartlı Geçiş Sistemlerinde ve CCTV sistemlerinde infoMET uzmanlığını tercih etti.

AKM Internet Şubesi
İnfomet'ten Haberler

01.07.2011 infoMET Teknoloji, kartlı geçiş sistemlerinde dünyaca ünlü uzman ACP Fire & Security ürünlerinin Türkiye Yetkili Dağıtıcısı oldu. ACP Fire & Security ürünleri hakkında daha detaylı bilgi için www.acpsecurity.co.uk

04.06.2011
infoMET Teknoloji, teknik servis hizmet kalitesini TS 12540 standartlarına uygun Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi alarak tescilledi.  

transparent
Schneider Electric Logo ISO9001:2000
İnfomet Güvenlik Sistemleri Bil. ve Elek. San.Tic.Ltd.Şti
Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:13 No: 1978 Okmeydanı, Şişli İSTANBUL, TR