Infomet Logo
blank Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgiler blank Çözümlerimiz Hakkında Detaylı Bilgiler blank İletişim blank Infomet'te Kariyer blank Infomet Hakkında Detaylı Bilgiler blank
Müşteri Hizmetleri
  
KNX Schneider Electric
transparent
transparent
transparent
Alarm Sistemleri transparent IP CCTV transparent CCTV Sistemleri transparent Iris Tanıma Sistemleri transparent Geçiş Kontrol Sistemleri transparent Yangın Algılama Sistemleri transparent KNX OTOMASYON SİSTEMLERİ
transparent
EV VE OFİS SOYGUN İHBAR SİSTEMLERİ
IP CCTV
UZAKTAN İZLEME SİSTEMLERİ
CCTV ve DİJİTAL KAYIT
SİSTEMLERİ
GÖZ İRİSİ ve PARMAK İZİ
SİSTEMLERİ
KARTLI GEÇİŞ VE DEVAM TAKİP SİSTEMLERİ
YANGIN
ALGILAMA SİSTEMLERİ
KNX EV VE BİNA OTOMASYON SİSTEMLERİ
graydot transparent graydot transparent graydot transparent graydot transparent graydot transparent graydot transparent graydot
KNX ile Binanızı Nasıl Akıllı Hale Getirebilirsiniz.
Referanslarımız
transparent
Astel  Elektronik Ürünler Pazarlama A.Ş. Astel Elektronik Ürünler Pazarlama A.Ş. Tüketici Elektroniği ve Görsel Sunum Sistemleri alanlarında Philips, Sanyo, Sagem, Christie gibi dev üreticilerin mümessilliğini yapan ASTEL Genel Müdürlük Binası geçiş kontrol sistemleri Korltak ürünleri ile gerçekleştirildi.
gray dot
Kırıkkale F Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Kırıkkale F Tipi Kapalı Ceza İnfaz KurumuCeza İnfaz Kurumu bünyesindeki ziyaretçi kayıtlarının takibi ve kontrolü için Recognition Systems El Geometrisi Tanıma üniteleri ile VisiTrack Biometric 2007 yazılımının kurulumu ve entegrasyonu gerçekleştirildi.
gray dot
Grundfos Türkiye Grundfos TürkiyeYıllık 10 milyon adetden fazla pompa üretimiyle Grundfos, dünyanın lider pompa üreticilerinden biri olan Grundfos Türkiye üretim tesisleri kartlı geçiş sisteminde ACP Fire & Security ürünlerini tercih etti.
gray dot
Darüşşafaka Metro İstasyonu / İstanbul Büyükşehir Belediyesi Darüşşafaka Metro İstasyonu / İstanbul Büyükşehir Belediyesiİstanbul Büyükşehir Belediyesi İstanbul Metrosu Darüşşafaka İstasyonunda kartlı geçiş sistemlerinde infoMET uzmanlığını tercih etti.
gray dot
İSKİ Kadıköy Şube Müdürlüğü İSKİ Kadıköy Şube Müdürlüğüİstanbul'un su ve kanalizasyon ihtiyaçlarını karşılamak için kurulmuş olan İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi, Kadıköy Şube Müdürlüğü güvenliğini sağlamak amacıyla infoMET'i tercih etti.

AKM Internet Şubesi
İnfomet'ten Haberler

01.07.2011 infoMET Teknoloji, kartlı geçiş sistemlerinde dünyaca ünlü uzman ACP Fire & Security ürünlerinin Türkiye Yetkili Dağıtıcısı oldu. ACP Fire & Security ürünleri hakkında daha detaylı bilgi için www.acpsecurity.co.uk

04.06.2011
infoMET Teknoloji, teknik servis hizmet kalitesini TS 12540 standartlarına uygun Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi alarak tescilledi.  

transparent
Schneider Electric Logo ISO9001:2000
İnfomet Güvenlik Sistemleri Bil. ve Elek. San.Tic.Ltd.Şti
Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:13 No: 1978 Okmeydanı, Şişli İSTANBUL, TR