Infomet Logo
blank Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgiler blank Çözümlerimiz Hakkında Detaylı Bilgiler blank İletişim blank Infomet'te Kariyer blank Infomet Hakkında Detaylı Bilgiler blank
Müşteri Hizmetleri
  
KNX Schneider Electric
transparent
transparent
transparent
Alarm Sistemleri transparent IP CCTV transparent CCTV Sistemleri transparent Iris Tanıma Sistemleri transparent Geçiş Kontrol Sistemleri transparent Yangın Algılama Sistemleri transparent KNX OTOMASYON SİSTEMLERİ
transparent
EV VE OFİS SOYGUN İHBAR SİSTEMLERİ
IP CCTV
UZAKTAN İZLEME SİSTEMLERİ
CCTV ve DİJİTAL KAYIT
SİSTEMLERİ
GÖZ İRİSİ ve PARMAK İZİ
SİSTEMLERİ
KARTLI GEÇİŞ VE DEVAM TAKİP SİSTEMLERİ
YANGIN
ALGILAMA SİSTEMLERİ
KNX EV VE BİNA OTOMASYON SİSTEMLERİ
graydot transparent graydot transparent graydot transparent graydot transparent graydot transparent graydot transparent graydot
KNX ile Binanızı Nasıl Akıllı Hale Getirebilirsiniz.
Referanslarımız
transparent
FAF Internatıonal Sigorta Aracılık Hizmetler A.Ş. FAF Internatıonal Sigorta Aracılık Hizmetler A.Ş. Tapu yönetimi servisleri, bankacılık, kredi ve yatırım danışmanlığı servisleri sağlayan FAF International kartlı geçiş sistemlerinde ACP geçiş kontrol sistemlerini infoMET uzmanlığında tercih etti.
gray dot
Philip Morris Sabancı Sigara ve Tütüncülük San. ve Tic. A.Ş Philip Morris Sabancı Sigara ve Tütüncülük San. ve Tic. A.ŞMarlboro ve Parliament gibi dünyaca ünlü sigaraların üreticisi Philsa İzmir Torbalı tesislerinde Pelco by Schneider Electric ürünleri kullanılıyor.
gray dot
Palmet Enerji A.Ş. Palmet Enerji A.Ş.Enerji, Gazport, Palen, Palgaz, Trakya Gaz ve Gazdaş'daki uzun vadeli yatırımları ile Enerji ve Gaz Sektörlerinde yatırım yapmaya hızla devam eden Palmet Genel Müdürlük Binası operasyon merkezi Panasonic Göz Irisi Tanıma ve Korltak Geçiş Kontrol Sistemleriyle korunmaktadır.
gray dot
Aon Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş Aon Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.ŞFortune 500 Şirketleri Listesinde yer alan Aon Türkiye Genel Müdürlük Binasında Schneider Electric Continuum Kartlı Geçiş Sistemi, Samsung CCTV ve Bosch Yangın İhbar sistemi ürünleri infoMET uzmanlığı ile tesis edildi.
gray dot
Netaş Satış Ofisi - Buyaka Netaş Satış Ofisi - BuyakaTürkiye’nin ilk 500 bilişim şirketi araştırmasında, son 7 yılda 3 kez “Yazılım İhracatı Şampiyonu” olan Netaş Gallagher Kartlı Geçiş ve Schneider Electric KNX Otomasyonu ürünlerini infoMET uzmanlığıyla tercih etti.

AKM Internet Şubesi
İnfomet'ten Haberler

01.07.2011 infoMET Teknoloji, kartlı geçiş sistemlerinde dünyaca ünlü uzman ACP Fire & Security ürünlerinin Türkiye Yetkili Dağıtıcısı oldu. ACP Fire & Security ürünleri hakkında daha detaylı bilgi için www.acpsecurity.co.uk

04.06.2011
infoMET Teknoloji, teknik servis hizmet kalitesini TS 12540 standartlarına uygun Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi alarak tescilledi.  

transparent
Schneider Electric Logo ISO9001:2000
İnfomet Güvenlik Sistemleri Bil. ve Elek. San.Tic.Ltd.Şti
Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:13 No: 1978 Okmeydanı, Şişli İSTANBUL, TR