Infomet Logo
Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgiler Referanslarımız Hakkında Bilgiler Müşteri Hizmetleri ve Teknik Destek Infomet'te Kariyer Infomet Hakkında Detaylı Bilgiler
SİTE HARİTASI |  İLETİŞİM |  ARAŞTIR   
Ana Sayfa > Ürünler > Kartlı Geçiş ve Devam Takip Sistemleri | Genel Bilgiler Sayfayı Öner
Favorilere Ekle
Sayfayı Yazdır
Adınız Soyadınız
Telefon / GSM
E-Posta Adresiniz
Adresiniz
Varsa Notunuz

Kartlı Geçiş Sistemi


KARTLI GEÇİŞ VE DEVAM TAKİP SİSTEMLERİ

infoMET'in Geçiş Kontrol Sistemleri hizmeti ile, artık çalışanlarınız kolaylıkla firmanızda yetkileri olan yerlere girip çıkabilirken, kapılarınız davetsiz misafirlere sürekli kapalı olacak.

Günümüzde geçiş kontrol sistemleri sadece kapıları açıp kapamaktan çok daha gelişmiş fonksiyonları yerine getirmektedirler. Kartlı geçiş sistemleri personelimizin ya da misafirlerimizin geçişlerini kayıt altına almak ve yetkilendirmek için kullanılan sistemlerdir.

 


Bu sistemde kart verilen kişinin geçiş yapacağı kapılar sınırlandırılarak ve raporlanarak güvenlik sağlanmaktadır. Ayrıca yangın ve kamera sistemleri ile entegre edilerek hem can kaybından hem de olası sabotaj ve tehlikelerden korunmak mümkündür.

İşyerinizin büyüklüğüne bağlı olmaksızın, tüm giriş çıkışların sizin istediğiniz gibi olmasını sağlayabileceğiniz, sizin için çalışan sistemler kurabilirsiniz.

İşte kazanacaklarınız;

Daha güvenli bir çalışma ortamı
Hassas bölgelere giriş çıkışın kısıtlanması
Tek bir arayüz ile tüm sistemin kontrolü...


İnfomet Güvenlik Sistemleri Bil. ve Elek. San.Tic.Ltd.Şti
Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat: 13 No: 1978 Okmeydanı, Şişli İSTANBUL, TR